Mama, Tata i Ja!

Minione Święto Matki i zbliżający się Dzień Ojca to okazja do spotkania dzieci i ich rodziców na uroczystości pt. „Mama, Tata i Ja”, która odbyła się 06.06.2019r. w grupie IV.

Wspólne świętowanie mamy i taty okazało się dobrym pomysłem! Mamusie nie kryły wzruszenia, a tatusiowie czuli się zaszczyceni, że ich rola w wychowywaniu dzieci jest doceniana. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek miały sposobność do wykazania  aktywności słownej i ruchowej podczas prezentowania programu składającego się z okolicznościowych wierszy i piosenek, śpiewanych także w języku angielskim.

Program artystyczny wzbogaciły też dwa układy rytmiczno-taneczne przygotowane specjalnie na tę okoliczność.

 Miłe, ciepłe, radosne i wzruszające chwile występów dzieci,  wyzwalały uczucia przywiązania i miłości a także szacunku dla rodziców. Końcowym elementem części artystycznej było wręczenie kochanym rodzicom kwiatów i własnoręcznie wykonanych upominków. Podczas ich przygotowywania dzieci wykazywały się swoją kreatywnością, szczególnie przy malowaniu i ozdabianiu kamieni. Zaproszeni goście z podziwem i zachwytem wypowiadali się na temat występów, których treści ich pociechy długo utrzymywały w tajemnicy. Warto wspomnieć, że uroczystość uświetniona była słodkim poczęstunkiem dla dzieci i ich gości.

Mamy nadzieję, że  spotkanie z okazji Dnia Matki oraz nadchodzącego Dnia Ojca, które upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze na długo zostanie w sercach uczestników.

Zobacz zdjęcia w galerii

Mama,Tata i Ja 2019 gr. IV