Teatralny spektakl

" Zimowa podróż Jacka i Placka"

 

Dnia 21.02.2019r. przedszkolaki z grupy IV razem z Olafem uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt. „Zimowa podróż Jacka i Placka” wg powieści Kornela Makuszyńskiego, oraz wzbudzenie zainteresowania dzieci tak ciekawym miejscem, jakim jest teatr.

Wszyscy z przyjemnością obejrzeliśmy ciekawy, zabawny, a zarazem wzruszający  spektakl  o przygodach  dwóch niesfornych braci. Dzieci z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły  pełną  przygód  opowieść. Warto zaznaczyć, że dla wiekszości dzieci była to pierwsza wizyta  w teatrze. Ale obiecujemy, że nie ostatnia!

Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

I jak to w bajkach bywa - wszystko dobrze sie skończyło, a nasze dzieci okazały się bardzo kulturalnymi widzami. Po przedstawieniu aktorzy zaprosili Nas na scenę do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków, że tak szybko uczą się nowych poprawnych zachowań, co udowodniły także podczas jazdy autokarem. BRAWO !

Zobacz zdjęcia w galerii

Teatr gr. IV 2019