14.02.2019r. – Walentynki

z Babcią i Dziadkiem!

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze tego święta nikomu nie trzeba przypominać. W tym roku z uwagi na ferie zimowe obchodziliśmy w przedszkolu to miłe święto dość nietypowo – bo Walentynkowo!

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni  w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości. Licznie przybywający do naszej grupy Goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Czy aby wszystko się uda? No i się udało! Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.  Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek, oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech.  Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom czerwone serca – na znak miłości i obchodzonych tego dnia Walentynek.

W dalszej części uroczystości Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców. Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka – tańce i zabawy.   Babcie i Dziadkowie na chwilę znowu mogli poczuć się dziećmi i wraz ze swoimi wnuczętami wspólnie tańczyli i śpiewali. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Szczęśliwe, uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w dniu ich występu.

Z okazji  Walentynek życzymy wszystkim rodzinnych, ciepłych spotkań utkanych nicią dobroci, życzliwości, a przede wszystkim niegasnącej miłości!

Niechaj to wielkie uczucie gości w naszych sercach każdego dnia!

 

Zobacz zdjęcia w galerii

Walentynki z Babcia i Dziadkiem gr IV 2019