WYTAŃCZYĆ EMOCJE

Znalezione obrazy dla zapytania SZLACZKI ozdobne
I MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS TANECZNO - MUZYCZNY "WYTAŃCZYĆ, WYŚPIEWAĆ EMOCJE"
 
Kilka tygodni temu w naszym przedszkolu odbył się I Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczno - Muzyczny "Wytańczyć, wyśpiewać emocje". Uczestnictwo w takim konkursie sprawia, że łączy się przyjemne z pożytecznym. Dzieci wyzbywają się kompleksów, otwierają się na świat, stają się spontaniczne, odnajdują się w grupie rówieśniczej, uczą się również współpracy oraz wzajemnego zaufania. Pamiętajmy jednak, że najważniejszym elementem każdej aktywności dzieci jest dobra zabawa i uśmiech. Wszyscy biorący udział w tym konkursie byli świetnie przygotowani. Zaprezentowali się w pięknych strojach podkreślających tematykę tańca i utworu muzycznego. Wszystkie występy zostały docenione przez jury oraz publiczność, która gromkimi brawami nagradzała uczestników.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udanych występów, a Paniom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie swoich wychowanków.
 
Z przyjemnością ogłaszamy laureatów konkursu:
Ostatecznie biorąc pod uwagę noty oraz poziom, który był bardzo wysoki, a rywalizacja wyrównana jury przyznało 3 pierwsze miejsca:
 
I miejsce:
 
Przedszkole nr 7 - występ grupy "Kolorowe kwiatki"
Przedszkole nr 17 - występ grupy "Motylki"
Przedszkole nr 29 - występ grupy tanecznej "Promyczki"
 
Wyróżnienia otrzymali:
 
Przedszkole nr 25 - występ Natalii Maciaszek w utworze "Czerwone jagody"
Przedszkole nr 32 - występ w tańcu Break Dance Konrada Barańskiego.

Zobacz zdjęcia w galerii

WYTAŃCZYĆ EMOCJE