Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

 
 
 
 

W I T A M Y W R O K U S Z K O L N Y M 2012 - 2013                                                                                                                                               

 

 
 
WAKACJE

Radosnych i bezpiecznych, pełnych słońca i uśmiechu wakacji- wszystkim naszym Przedszkolakom życzy Dyrekcja oraz pracownicy naszego przedszkola.
 
 
 
                                                                       

                                      
 
Uwaga Rodzice!
 
Kółko fotograficzne z naszego przedszkola bierze udział w konkursie organizowanym w ramach Programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury" pod hasłem "Najpiękniejsze miejsce w twojej okolicy". Serdecznie zapraszamy Rodziców do wzięcia udziału w konkursie poprzez oddawanie głosów na nasze przedszkole i na nasze zdjęcie nr 1 Park Dinozaurów. Każdego dnia z jednego komputera możemy oddać jeden głos. Konkurs trwa do 31 maja 2013r. Adres internetowy konkursu:
 
 

FESTYN RODZINNY W MEDIACH - 22.06.2013r.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy zorganizować wspaniały FESTYN "WAKACJE z RODZINĄ":
 
 
1. Pracownia Fotograficzna "DO-BA FOT" - ul. Galenowa 18, Gorzów Wlkp.
2. Firma Handlowo-Produkcyjna "PODOLSKI" - Hurtownia,
    ul. Małorolnych 1, Gorzów Wlkp.
3. Piekarnia "SZÓSTKA" s.c. - Wiesław Wierzbiński, Grażyna Hurka,
    ul. Pomorska 34, Gorzów Wlkp.
4. Firma Handlowa "REDIS" -  Maciej Serafin, ul. Traugutta 6,
    Gorzów Wlkp.
5. "EDAM" - E. Gromiak, ul. Cicha 8c, Gorzów Wlkp.
6. P.W. "AGRO-DUET" s.c. - Helena Pawelec, Jan Błaszkiewicz,
    Wysoka 105, 66-433 Lubiszyn.
7. P.H. "PERFECT" - Robert Mikołajczak, ul. Małorolnych 34/72,
    Gorzów Wlkp.
8. Fundacja "Mam marzenie".
9. Pani Karolina Kubiak - mama Kai Sochackiej.

 22.06.2013r.
 
W sobotę, już po raz 15-ty, w naszym przedszkolu został zorganizowany festyn dla wszystkich przedszkolaków i ich rodzin. Tym razem odbył się pod hasłem "Wakacje z rodziną". Sobota na naszym przedszkolnym placu była pełna atrakcji: dzieci bawiły się na dmuchanych zabawkach, malowały twarze, puszczały ogromne bańki mydlane. Dzieci zaprezentowały się w układach tanecznych: zespoły-"Pomponetki" i "Biedroneczki". Na scenie wystąpił "Maciusiwy Teatrzyk" z bajką pt."Śpiąca królewna". Dla dzieci i wszystkich naszych gości została zorganizowana "Loteria fantowa", w której nagrodą główną była hulajnoga oraz aukcja, podczas której licytacji poddano duże zdjęcia grupowe. Odwiedziła nas też Straż Pożarna, która zaprezentowała sprzęt, jaki wykorzystuje w swojej pracy. Dzięki pomocy rodziców i hojności sponsorów Festyn był też pełen niespodzianek kulinarnych: słodka kawiarenka z ciastami upieczonymi przez rodziców, kolorowa wata cukrowa, bigos, grochówka, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym. Festyn poprowadziła zaprzyjaźniona z naszym przedszkolem, nieoceniona p. Ela Zbiorczyk, której gorąco dziękujemy.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-06-22 - FESTYN RODZINNY.

ABSOLWENCI PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO nr 32 im. KRÓLA MACIUSIA I   rok szkolny 2012/13
 

  21.06.2013r. POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA 
 
Dzisiaj 6-latki z grupy V pożegnały się z przedszkolem. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyła się piękna uroczystość. Na popołudniowe spotkanie przyszli rodzice, babcie, rodzeństwa i wszyscy najbliżsi naszym przedszkolakom. Był program artystyczny, a łzy wzruszenia wywołał doskonale zatańczony "polonez". Pani Dyrektor wręczyła dzieciom oraz najbardziej angażującym się rodzicom pamiątkowe dyplomy. Były kwiaty, wzajemne życzenia i podziękowania. Uroczystość zakończyła się przygotowanym wspólnie z rodzicami słodkim poczęstunkiem.
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-06-21 - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA-GRUPA V.


19.06.2013r. Wycieczka do Kosina
 
Dzisiaj dzieci z grupy V bawiły się na wycieczce w Kosinie. Wyjechaliśmy po śniadaniu i od początku, przez cały czas pobytu, towarzyszyła nam piękna pogoda. Dzieci jechały kolejką i bryczką. Zwiedziły mini zoo. Po przejażdżce kolejką na przedszkolaków czekały upieczone kiełbaski. Znaleźliśmy też czas na harce na placu zabaw. Do przedszkola wróciliśmy trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń. Szkoda, że to była nasza ostatnia, pożegnalna  wycieczka.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-06-19 - WYCIECZKA DO KOSINA - GRUPA V.

    7.06.2013r. Dzień Dziecka "Słowianka"    
 
 
Dzieci z grup II, III, IV i V obchodziły dzisiaj Dzień Dziecka. Pojechały na basen "Słowianka". Miały tam zorganizowane zabawy w wodzie pod okiem animatorów. Radości było co niemiara. Dzieci w zabawach wykorzystały wiele sprzętu zaoferowanego przez instruktorów. Czas niestety minął bardzo szybko, ale wspomnień i wrażeń pozostanie na bardzo długo. To był mokry Dzień Dziecka, ale bardzo, bardzo udany!

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-06-07 - DZIEŃ DZIECKA - "SŁOWIANKA".
2013-06-07 - DZIEŃ DZIECKA - LUW.

  5.06.2013r. DZIEŃ DZIECKA "HIP-HOP"  
 
Przedszkolaki z grupy I świętowały dzisiaj Dzień Dziecka. Na wspaniałą zabawę pojechały do sali zabaw "HIP-HOP". Bawiły się w suchym basenie wypełnionym piłkami, biegały w tunelach, chowały się w różnorodnych domkach. Czas spędzony na zabawach ruchowych minął bardzo szybko. Dzieci wróciły zmęczone, ale uśmiechnięte i wybawione do woli. Dzień Dziecka udał się Maluszkom bardzo!

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-06-05 - DZIEŃ DZIECKA "HIP-HOP".

4.06.2013r. - "KARUZELA" - zakończenie warsztatów. 
 
 
Dzisiaj 6 - latki zakończyły swój roczny udział w warsztatach sztuki "Karuzela". Uczestnicząc w "Karuzeli" dzieci miały możliwość poznania wielu gorzowskich artystów działających w różnych mediach. Warsztaty miały na celu umożliwienie dzieciom uczestnictwo w zajęciach rozwijających umiejętności manualne, kształtujących wrażliwość oraz otwierających dzieci na swobodną ekspresję, która sprzyja wyrażaniu emocji. Mamy nadzieję, że dla naszych przedszkolaków - uczestników warsztatów - aktywność plastyczna, muzyczna, aktorska czy taneczna będzie częstym wyborem w twórczym organizowaniu swojego czasu.
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-06-04 - "KARUZELA" - ZAKOŃCZENIE.

 
 

 
PODZIĘKOWANIE 
 
 
Wspólnie z firmą "CREATUS II" serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy udzielili nam wsparcia
w zakupie zestawów edukacyjnych dla dzieci:
 
1. "BIKE FACH" Mariusz Trepanowski, ul. Stilonowa 13/15,  66-400 Gorzów Wlkp.

2. INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE- Waldemar Bojarojć, ul. Miernicza 41, 66-400  Gorzów Wlkp.

3. "VOLTEX ELECTRONIC" Grzegorz Karnia, ul.Traugutta 6,  66-400 Gorzów Wlkp.

4. PZT MATECH s.c.  Magdalena Skrzypczak, Andrzej Radtke, Dariusz Skrzypczak, ul. Młyńska 4, 66-400 Gorzów Wlkp.

5. SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH - Izabela Wojciechowska, ul. Berlinga 3b/18, 66-400 Gorzów Wlkp.

6. DREWIX  Paweł Słobodzian, ul. Piłsudskiego 11g/2, 66-400 Gorzów Wlkp.

 

 
1.06.2013r. DZIEŃ DZIECKA
 
Z okazji Dnia Dziecka-Dyrektor, nauczyciele i wszyscy pracownicy Przedszkola nr 32- życzą naszym kochanym Przedszkolakom:
 
Kolorowych snów,
Uśmiechu od ucha do ucha,
Pięknych bajek na dobranoc,
Własnego psa i kota,
 
Co dzień nowych przygód,
Butów siedmiomilowych,
Gwiazdki z nieba,
Wspaniałych przyjaciół
I wesołej rodzinki!
 
 
 

 

  28.05.2013r. "DZIEŃ PATRONA PRZEDSZKOLA" 

Dzisiaj cała przedszkolna społeczność uczciła imię naszego patrona - Króla Maciusia I. Dzieci zebrały się na holu. Przedszkolaki z naszego kółka teatralnego przygotowały przedstawienie o Królu Maciusiu I. Występ był zachwycający. Wszyscy byli oczarowani i bardzo zainteresowani. Atrakcyjności dodała scenografia i kostiumy małych aktorów. Był też czas na wspólne zabawy. W czasie ich trwania dzieci przypomniały swoje prawa: do zabawy, wyrażania swoich myśli i uczuć, miłości, szacunku i przyjaźni. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał zawieszkę z portretem Króla Maciusia I.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-28 - "DZIEŃ PATRONA"

 
 
     24.05.2013r.               Przedszkolny Zespół Tańca Ludowego "Biedronki"
w "NOVA PARK".
 
 
 
 Dzisiaj dzieci z naszego przedszkolnego zespołu tańca ludowego zaprezentowały się w Galerii Nova Park. Z wielkim powodzeniem pokazały zebranej publiczności ciekawe układy taneczne. Wystąpiły w pięknych strojach, co dopełniło wspaniałych wrażeń artystycznych. Swój występ zadedykowały wszystkim mamom, gdyż tego dnia Nova Park zorganizowała obchody Święta Dnia Mamy. Występ zakończył się burzą braw od zebranej publiczności. Dziękujemy rodzicom występujących dzieci za pomoc w organizacji dzisiejszych występów.
Załączniki:

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-24 - PRZEDSZKOLNY ZESPÓŁ "BIEDRONKI" W "NOVA PARK"

     22.05.2013r. - "Dzień Mamy"     
 
"Dla Mamy"
Miałem mamie dużo mówić,
ale biegnąc- zapomniałem.
                       Więc mamusiu nastaw uszka
i zapytaj się serduszka,
niech ci powie jego bicie,
że ja kocham cię nad życie!
 
Wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: zadowolenia i uśmiechu na każdy dzień, zdrowia i mnóstwa cierpliwości, miłości i spełnienia wszystkich marzeń.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-22 - DZIEŃ MAMY - GRUPA V.
2013-05-23 - DZIEŃ MAMY - GRUPA III.
2013-05-24 - DZIEŃ MAMY - GRUPA IV.

     22.05.2013r. - Spotkanie ze Strażakami
 
Nasze przedszkolaki miały na dzisiaj przygotowaną kolejną niespodziankę. Przyjechali do nas strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Na samym początku zaprosili dzieci na pogadankę, która dotyczyła bezpieczeństwa. Przedszkolaki wspólnie z Żarkiem poznawały zasady bezpiecznych zabaw. Na przedszkolnym placu czekała natomiast największa atrakcja - samochód, do którego można było wejść i obejrzeć z bliska profesjonalny sprzęt strażacki. Najwięcej radości wywołał wąż - gaśnica. Każde dziecko mogło spróbować swoich sił przy próbie utrzymania węża. Pogoda nam dopisała, a strażacy urządzili dzieciom wspaniałą zabawę i dostarczyli im mnóstwa radości. Razem z dziećmi - bardzo dziękujemy.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-22 - SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI.

     20.05.2013r. "Bajkolandia - Kopciuszek"
 
Nasze przedszkolaki przeniosły się dzisiaj do Bajkolandii. Pomogli nam w tym uczniowie z Gimnazjum nr 9, którzy tym razem odwiedzili nas z przedstawieniem pt. "Kopciuszek". Dzieci obejrzały nową wersję bajki, bardziej współczesną. Tym bardziej przedstawienie było dla wszystkich jeszcze ciekawsze i zaskakujące. Aktorzy z Gimnazjum zaprosili do wspólnej zabawy wszystkie dzieci. Dzisiejsze widowisko było bardzo udane. Dzieci już czekają na kolejne spotkanie z gimnazjalistami. Wielu z nich jest absolwentami naszego przedszkola i każda ich wizyta w naszym przedszkolu jest niezwykle sympatycznym przeżyciem.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-20 - BAJKOLANDIA - "KOPCIUSZEK".

 
17.05.2013r. - "Gazeta Lubuska"
 
 
Dzisiaj przedszkolaki z grupy V skorzystały z tego, że redakcja Gazety Lubuskiej ogłosiła Dzień Drzwi Otwartych i wybrały się do nowej siedziby redakcji. Mieści się ona w Parku 111. Dzieci poznały gorzowskich dziennikarzy prasowych. Obejrzały wystawę zdjęć dziennikarzy obywatelskich naszego portalu społecznościowego. Przedszkolaki z bliska zaznajomiły się z charakterem pracy dziennikarzy, miały okazję do zadawania pytań oraz uzyskania wielu nowych wiadomości.
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-17 - WYCIECZKA DO REDAKCJI "GAZETY LUBUSKIEJ".

 
     16.05.2013r. - Konkurs Recytatorski
 
Dzisiaj odbył się Miejski Konkurs Recytatorski w Przedszkolu nr 18 w Gorzowie Wlkp. Nasze przedszkole reprezentowała Marysia Fedorowicz z grupy V. Przedstawiła wiersz J. Brzechwy pt. "Samochwała". Swoim występem oczarowała Jury Konkursu i została laureatką, zdobywając I miejsce. Serdecznie gratulujemy i wszyscy bardzo cieszymy się z sukcesu Marysi.
 
Załączniki:

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-16 - KONKURS RECYTATORSKI.

     15.05.2013r. - Warsztaty Sztuki "Karuzela"
- "Wycinanie i sklejanie".
 
Przedszkolaki z grupy V były dzisiaj na kolejnym spotkaniu ze sztuką. Zajęcia poprowadził p. Gustaw Nawrocki. Zaproponował dzieciom zabawy z papierem, klejem i nożyczkami. Artysta zachęcił dzieci do wykonania portretów wybranych postaci. Powstały piękne prace, które zdobią ścianę w naszym przedszkolu. Galerię oglądają i podziwiają wszystkie dzieci, rodzice oraz odwiedzający nas goście.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-15 - KARUZELA - WYCINANIE I WKLEJANIE.

    14.05.2013r. - XII  PRZEGLĄD TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH
 
Dzisiaj przedszkolaki z kółka teatralnego - dzieci 5 i 6-letnie, zaprezentowały się na scenie głównej Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie na XII Gorzowskim Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych. Tematem Przeglądu był "Teatrzyk Horrorek wg Wandy Chotomskiej". Mali aktorzy wystąpili w przedstawieniu pt."Śpiąca Królewna". W nagrodę za bardzo udany występ dzieci odebrały nagrodę: dyplom oraz statuetkę "Juliuszkę".
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-14 - PRZEGLĄD TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH.

    13.05.2013r. - KOROWÓD WRAŻLIWOŚCI 
 
Dzisiaj dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w III Korowodzie Wrażliwości, który jest akcją nawiązującą do kampanii "Pola Nadziei", organizowanej przez gorzowskie Hospicjum św. Kamila. Udział w Korowodzie najmłodszych mieszkańców miasta ma na celu kształtowanie od dzieciństwa wrażliwości na drugiego człowieka. Dzieci przemaszerowały ulicami Gorzowa od Placu Katedralnego do Amfiteatru. Tam obejrzały występy artystyczne zespołów tanecznych "Buziaki" i "Aluzja".

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-13 - KOROWÓD WRAŻLIWOŚCI.

  9.05.2013r. Dzień Zwycięstwa  
 
Dzisiaj wszystkie dzieci obchodziły Dzień Zwycięstwa. W przedszkolu dzieci dowiedziały się, jak ważny dla historii Polski jest to dzień, wysłuchały opowieści dotyczących walki polskich żołnierzy oraz ich zwycięstwa w czasie II wojny światowej. Przedszkolaki z grup IV i V udały się także na cmentarz, aby tam uczcić pamięć poległych w czasie wojny żołnierzy. Oddały hołd, zapaliły znicze i pod pomnikiem złożyły kwiaty.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-08 - DZIEŃ ZWYCIĘSTWA

7.05.2013r. - "Lokomotywa"
 
W ramach przedszkolnej akcji "Dzieci-dzieciom" przedszkolaki z grupy II zaprosiły Maluszki na przygotowaną inscenizację wiersza J. Tuwima pt."Lokomotywa". Radości było bardzo dużo. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach, wspaniale recytowały przygotowane role. Były też tańce i piosenki. Maluszki nagrodziły starszych kolegów głośnymi brawami. To było bardzo udane spotkanie.
 
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-07 - LOKOMOTYWA

 

WILK I ZAJĄC6.05.2013r. - "Wilk i Zając"WILK I ZAJĄC
 
Dzisiaj nasze przedszkolaki wybrały się do Filharmonii Gorzowskiej. Obejrzały tam bajkę pt. "Wilk i zając" wystawioną przez aktorów z Teatru "Uciecha" z Krakowa. Główni bohaterowie przedstawili szalone i przezabawne historie, które wywoływały mnóstwo radości na widowni. Przez cały spektakl dzieciom towarzyszyły wesołe piosenki, a zachwyt wszystkich wywoływały śliczne stroje aktorów, charakteryzacja i scenografia. Przedstawienie bardzo się podobało.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-05-06 - WILK i ZAJĄC.

29.04.2013r. ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE
 
Dzieci, które uczestniczą w dodatkowych zajęciach fotograficznych pochwaliły się swoimi zdjęciami. Sfotografowały prace, które powstały na ekologiczny konkurs plastyczny zorganizowany w naszym przedszkolu. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonali wspaniałe prace, dzięki którym wszyscy jesteśmy coraz bardziej wrażliwi na piękno i czystość naszego środowiska. Miłośnicy fotografii byli też na wycieczce w parku, gdzie robili zdjęcia wiosennej przyrody.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-29 - ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE.

26.04.2013r.
 
Dziewczynki z grupy V: Oliwia M., Wiktoria O. i Judyta Ł. reprezentowały dzisiaj nasze przedszkole w V Międzyprzedszkolnym Turnieju Ekologicznym pod hasłem "Ratujmy naszą Planetę", zorganizowanym w Przedszkolu nr 20. Nasze dziewczynki spisały się doskonale - wyśmienicie odpowiadały na turniejowe pytania, rozwiązały różnorodne testy. Wspaniale zaśpiewały ekologiczną piosenkę pt. "Leśne duszki". Wspólnie z innymi przedszkolakami zdobyły I miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-26 - TURNIEJ EKOLOGICZNY.

 
23.04.2013r.

Przedszkolaki z grup II, III, IV i V pojechały dzisiaj do Galerii Nova Park. Została tam zorganizowana wystawa motocykli żużlowych pochodzących z Klubu Sportowego "STAL GORZÓW". Dzieci wzięły udział w zabawach i konkursach. Przez chwilę mogły poczuć się żużlowcami - miały okazję usiąść na żużlowych motorach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. W prezencie od organizatorów dostaliśmy kamizelki odblaskowe z logo "Stali Gorzów" i Galerii Nova Park.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-23 - WYSTAWA STALI GORZÓW.

19.04.2013r. - PODZIĘKOWANIE
 
Dyrektor Przedszkola oraz Rada Pedagogiczna składają serdeczne i bardzo wdzięczne podziękowania Rodzicom dzieci z grupy II za zorganizowaną składkę płynącą ze szczerej chęci pomocy, która bardzo nam pomogła w zakupie i montażu rolet w sali grupy II. Było to dopełnieniem przeprowadzonych prac remontowo-malarskich. Sala wygląda pięknie. Dziękujemy!
 

19.04.2013r.
 
 

19.04.2013r.- SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ
 
Dzisiaj odwiedziła nas pani pielęgniarka. Zaprezentowała dzieciom swój strój i czepek. Wyjaśniła, na czym polega jej praca i gdzie można spotkać pielęgniarkę. Pokazała też przedmioty, których używa w swojej pracy, np. strzykawki, ciśnieniomierz. Do badania ciśnienia było wielu ochotników, ale do zastrzyków brakowało odważnych. Przedszkolaki poznały zasady udzielania pierwszej pomocy. Uczyły się sztucznego oddychania i wykonywania masażu serca na specjalnym pantomie. To było bardzo ciekawe spotkanie.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-19 - SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ.

19.04.2013r. ZAJĘCIA RYTMICZNE

Nasze przedszkolaki bardzo lubią zajęcia dodatkowe. Do tych najbardziej ulubionych z pewnością należy rytmika. Dzisiaj każdy przedszkolak miał okazję poznać brzmienie bębnów oraz samodzielnie grać określone rytmy. Muzyce tworzonej przez dzieci towarzyszyły dźwięki gitary. Najważniejsze, że przedszkolaki miały buzie pełne uśmiechu.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-19 - ZAJĘCIA RYTMICZNE.

 
17.04.2013r.- WARSZTATY SZTUKI "KARUZELA"

Dzieci z grupy V po raz kolejny wzięły udział w zajęciach warsztatowych z cyklu "Karuzela". Temat dzisiejszego spotkania brzmiał: "Poznajemy teatr: magiczne fryzury". Warsztat poprowadziła pani Kamila Pietrzak-Polakiewicz. Zaproponowała dzieciom charakteryzację twarzy i fryzury. Każdy miał dobraną perukę i charakteryzację twarzy. Przedszkolaki wcieliły się w przeróżne postaci. Każde dziecko zaprezentowało się w krótkiej roli, charakterystycznej dla swojej postaci. Zabawa była super!

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-17 - KARUZELA.

17.04.2013r. "Warsztaty ceramiczne"
 
Dzieci z grup I, III i IV były na warsztatach w Edukacyjnej Pracowni Plastycznej "Ludek". W czasie godzinnych zajęć miały bardzo dużo pracy. Lepiły z gliny zwierzątka. Powstały cudowne biedronki i węże. Zabawy i wrażeń artystycznych było bardzo dużo. Do przedszkola dzieci wróciły bardzo zadowolone.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-17 - WARSZTATY CERAMICZNE GRUPA III i IV.
2013-04-24 - ZAJĘCIA CERAMICZNE GRUPA I.


    2013-04-12 "Teatr cieni w grupie IV"
 
Miniony tydzień w grupie IV przebiegał pod hasłem "Bawimy się w teatr". Dzieci były w teatrze im. Juliusza Osterwy. Oglądały tam garderoby i inne pomieszczenia, które dla widzów są niedostępne. W przedszkolu robiły wesołe, balonowe kukiełki. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchały słuchowiska pt. "Królewna Śnieżka", a później inscenizowały treść tej znanej bajki w Teatrzyku Cieni. Ta forma zabaw wszystkim dzieciom bardzo sią spodobała.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-04-12-TEATR CIENI-GRUPA IV.

   28.03.2013r.- Spotkanie z Wielkanocnym Zającem
 
 
Dzisiaj odwiedził nas Wielkanocny Zając. Przygotował dla dzieci wiele zabaw, zagadek, piosenek i niespodzianek. Wprowadził dzieci w świąteczny nastrój, opowiedział o wielkanocnych tradycjach. Spotkanie było bardzo udane, a Świąteczny Zając był dla dzieci miłą niespodzianką.
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-28 - ZAJĄC W PRZEDSZKOLU.

          27.03.2013r.
 
 
 
Zespół tańca ludowego "Biedronki" przygotował świąteczną niespodziankę dla chorych przebywających w Hospicjum św. Kamila. Dzieci odwiedziły Hospicjum, gdzie zaprezentowały program taneczny. Swoją wizytą sprawiły wiele radości i wywołały uśmiech na twarzach przebywających tam cierpiących ludzi.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-27 - WIELKANOCNE SPOTKANIE W HOSPICJUM.

26 i 27.03.2013r.
 
 
 
 
Rodzice z grupy II i IV razem z dziećmi uczestniczyli w wielkanocnych zajęciach otwartych. Spotkania odbyły się w oprawie świątecznej. Był czas na wspólne zabawy integracyjne, inscenizacje przygotowane przez dzieci oraz rodzinne zajęcia plastyczne. Efektem końcowym były piękne dekoracje wielkanocne: pisanki, zajączki, baranki i wiele innych. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-26 i 27 - WIELKANOCNE ZAJĘCIA OTWARTE.

Podziękowanie

 
Dyrektor naszego przedszkola oraz wszyscy pracownicy serdecznie dziękują Panu Grzegorzowi MARKOWI - tacie Oliwki, za zorganizowanie i przeprowadzenie prac remontowo - malarskich w sali grupy II. Do podziękowań oraz wyrazów wdzięczności za ogrom i trud pracy włożonej w remont dołączają rodzice razem z uśmiechniętymi przedszkolakami.
 

 


            
 
 


Z okazji Świąt WIELKIEJ NOCY
 
naszym dzieciom i ich Rodzicom

MIŁOŚCI, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
ZDROWIA, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i SZCZĘCIA, które niejednokrotnie ocala nam życie
 
życzy
 
Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 32 im. Króla Maciusia I
 
 
 
 
 

 
 
 
22.03.2013r. - Pomponetki na Turnieju Piłki Nożnej.
 
Dzisiaj w hali przy ul. Chopina odbyło się uroczyste zakończenie Przedszkolnego Turnieju Piłki Nożnej. Galę uświetnił występ zespołu tanecznego "Pomponetki" z naszego przedszkola. Dziewczynki po raz kolejny zaprezentowały się w cudowny sposób. Swoimi tańcami zachwyciły zgromadzoną w hali publiczność oraz wszystkich obecnych gości.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-22 - POMPONETKI NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ.

 
 
21.03.2013r. - Powitanie Wiosny
 
 
Dzisiaj rozpoczyna się wiosna. Z tej okazji nasze przedszkolaki ubrały się w zielone stroje, które były ozdobione kwiatami, wiankami, kapeluszami, apaszkami. Niestety za oknem od rana sypał śnieg, a zima nie zamierza nas opuścić. Spotkaliśmy się na holu, gdzie zorganizowałyśmy dla dzieci tańce, gry i zabawy integracyjne o tematyce wiosennej. W salach odbyły się zajęcia plastyczne, w czasie których dzieci wykonały wiosenne prace różnorodnymi technikami. Pierwszy dzień wiosny spędziliśmy bardzo miło i wesoło.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-21 POWITANIE WIOSNY.

 
 
 
20.03.2013r. - Turniej Języka Angielskiego.
 
 
 
Hania, Madzia, Wiktoria, Adrian i Karol reprezentowali dzisiaj nasze przedszkole w TURNIEJU JĘZYKA ANGIELSKIEGO, którego organizatorem było Studium Językowe "PERFEKT". Dzieci rozwiązywały łamigłówki, odpowiadały na pytania konkursowe i przedstawiły przygotowaną prezentację. Spisały się znakomicie, doskonale poradziły sobie z zadaniami. Po zakończeniu zmagań turniejowych przedszkolaki odebrały zasłużone nagrody oraz dyplom.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-20 - ANGIELSKI TURNIEJ PRZEDSZKOLI.18.03.2013r. - Teatr "Jaś i Małgosia"
 
 
Dzisiaj przyjechał do nas teatr ze spektaklem pt."Jaś i Małgosia". W rolach bohaterów bajki wystąpiły kukiełki. Przedstawienie przeniosło dzieci w piękny świat bajek. Widowisko było bogate w piosenki i aranżacje muzyczne. Przedszkolaki podziękowały za spektakl głośnymi brawami. Na zakończenie chętnie rozmawiały z aktorem i odpowiadały na liczne pytania. Dzieci już czekają na kolejną teatralną niespodziankę.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-18 - TEATR "JAŚ I MAŁGOSIA".

     13.03.2013r. - KARUZELA
 
 
 
Dzieci z grupy V uczestniczyły dzisiaj w kolejnych warsztatach i ponownie spotkały się ze sztuką. Zajęcia poprowadziła Agnieszka Kowalska-Kucharczyk. Dzieci pracowały z różnorodnym materiałem, łączyły go ze sobą, a wyobraźnia pozwalała im na zrealizowanie niezwykłych dziecięcych pomysłów. Powstały ciekawe prace-projekty "Krzesła-Zwierzątka".

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-13 - KARUZELA.

 

 
 
 
5.03.2013r. -  DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 9
 
 
Dzisiaj 5 i 6-latki wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 9, gdzie został zorganizowany Dzień Przedszkolaka. Nasze dzieci mogły uczestniczyć w szkolnych lekcjach: wychowania fizycznego, zajęciach komputerowych, gry na instrumencie oraz w lekcji pokazowej. To był pierwszy, prawdziwy kontakt ze szkołą. W dzieciach wywołal dużo wrażeń i emocji.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-03-05 - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W S.P. NR 9.


26.02.2013r. - DZIEŃ OTWARTY
 

Dzisiaj w naszym przedszkolu mieliśmy wspaniałych gości. Po raz pierwszy odwiedziły nas dzieci, które będą naszymi przedszkolakami już od września. Dzieci przyszły razem ze swoimi rodzicami. Dorośli zadawali nam mnóstwo pytań, chcieli wiedzieć o naszym przedszkolu jak najwięcej. Dzieci  spędziły czas na bardzo udanej zabawie. Humory dopisywały nam wszystkim. Już teraz czekamy na następne spotkanie.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-26 DZIEŃ OTWARTY.

22.02.2013r. - "MALUSZKOWE ŚNIADANIE"

Maluszki same komponowały dzisiaj śniadanie. Z wielu przygotowanych produktów wybrały te, które smakują im najbardziej. Dzieci wiedzą, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. Po odżywczym i wartościowym śniadaniu wszystkie dzieci z radością i wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-22 - ŚNIADANIE U MALUCHÓW.

   20.02.2013r. - "KARUZELA"
 
 
Dzisiaj 6-latki miały kolejne spotkanie ze sztuką. Tym razem malowały światłem. Zajęcia poprowadził p. Sławomir Sajkowski. Zabawy były dla dzieci całkowitą nowością i miłym zaskoczeniem. Jednocześnie dostarczyły wielu doznań artystycznych i wprowadziły dzieci w abstrakcyjny świat sztuki.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-20 - KARUZELA - MALOWANIE ŚWIATŁEM.

                    
 
 
 
 
14.02.2013r. - WALENTYNKOWY DZIEŃ
W NASZYM PRZEDSZKOLU.
 
 
Gościem specjalnym dzisiejszego dnia był Amorek. Odwiedził wszystkie grupy dzieci, z którymi rozmawiał i roztaczał wokół aurę miłości. Panie dostały kwiatka, a dzieci zostały zaproszone na bajkę "Zakochany kundel". Po południu odbyły się walentynkowe zabawy na holu. Były tańce, piosenki i konkursy. Ten szczególny dzień uświetnił niezwykły występ przedszkolnego zespołu tańca nowoczesnego "Pomponetki". Czerwony dzień wszystkim dostarczył wielu przeżyć i emocji.
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-14 - WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU.

 
12.02.2013r. - ZABAWY BADAWCZE - GRUPA V  

W naszym przedszkolu bardzo aktywnie działa grupa "Małych Badaczy". Interesuje ich wszystko, co nas otacza. Dzisiaj, kiedy na chwilę wyjrzało zza chmur słońce, dzieci skorzystały z pięknej pogody i sprawdziły, co dzieje się w lutowej, zimowej przyrodzie. Obserwowały, dotykały i wyciągały wnioski z prowadzonych doświadczeń. Później cała grupa wzięła udział w zabawach i grach ruchowych na przedszkolnym placu zabaw.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-12 - ZABAWY BADAWCZE - GRUPA V.

 
obrazek8.02.2013r. - BAJKOWE PIĄTKI - c.d. - GRUPA IV i V
 
Piątek - to tradycyjny przedszkolny dzień czytania bajek z rodzicami i innymi bliskimi dzieciom osobami. Dzisiaj odwiedziły nas mamy z grupy IV i V. Anastazja i Maja były bardzo dumne z odwiedzin swoich mam. 5 i 6-latki z zainteresowaniem wysłuchały przygotowanych bajek. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wzięły udział we wspólnych zabawach z mamami.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-08 - CZYTANIE BAJEK GRUPA IV i V.

 
             4.02.2013r.
- Zebranie z rodzicami.

W czasie dzisiejszego zebrania miała miejsce bardzo miła chwila. Odwiedziła nas przedstawicielka Fundacji "Mam marzenie". Podziękowała Rodzicom za wspaniałą współpracę. W tym roku kolejny raz nasze Przedszkolaki razem z Rodzicami włączyli się bardzo aktywnie w pomoc dla chorego chłopca. W dowód uznania, na ręce p. Dyrektor, wolontariuszka przekazała nam bardzo cenny obraz - dyplom, podziękowanie za dobre i szczere serca.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-04 - ZEBRANIE Z RODZICAMI.

 
 
 
 
1.02.2013r. - CZYTANIE BAJEK W GRUPIE IV
 
 

To pierwszy po feriach w grupie IV "BAJKOWY PIĄTEK". Mama Oliwii przeczytała nam bajkę o Myszce Miki. Później wspólnie czytaliśmy opowieść o przygodzie Krzysia - przedszkolaka. Spotkanie zakończyliśmy wesołym pląsem. Każdy chciał zatańczyć z mamą Oliwii.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-01 - CZYTANIE BAJEK.

 
1.02.2013r. - Odwiedziny w Hospicjum św. Kamila
 
 
 
Tradycyjnie nasze przedszkolaki odwiedzają osoby przebywające w Hospicjum św. Kamila. W tym roku, z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci z grupy V zaprezentowały program artystyczny. W ten sposób przekazały im odrobinę szczęścia i zadowolenia. Wizyta przedszkolaków sprawiła, że na wielu twarzach pojawił się uśmiech. Już czekamy na następne spotkanie, bo bardzo lubimy przynosić uśmiech.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-02-01 - ODWIEDZINY W HOSPICJUM.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

 
 
W dniach 30 i 31 stycznia 2013 roku nasze przedszkole gościło kochane Babcie i kochanych Dziadków. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup przygotowały piękne występy artystyczne. Były przedstawienia i inscenizacje. Babcie i Dziadkowie mogli też obejrzeć tańce nowoczesne oraz "Krakowiaka". Ze wzruszeniem i zachwytem przyglądali się  wnuczkom i wnukom. Swoich gości dzieci także zaprosiły do wspólnych zabaw. Na zakończenie wręczyły przygotowane prezenty. W tych wyjątkowych i serdecznych dniach było mnóstwo radości oraz wzruszeń.

 

 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-01-30 - GRUPA II - DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
2013-01-30 - GRUPA V - DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
2013-01-31 - GRUPA I - DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
2013-01-31 - GRUPA III - DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
2013-01-31 - GRUPA IV - DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

11.I.2013r. - MIĘDZYPRZEDSZKOLNY TURNIEJ
PIŁKI NOŻNEJ.
 
Chłopcy z grupy IV i V stworzyli przedszkolną drużynę piłkarską, która reprezentuje nas w Turnieju Piłki Nożnej. Mecze są rozgrywane wg harmonogramu w hali przy ul. Chopina. Nasi piłkarze dzielnie walczyli. W pierwszym dniu rozgrywek zremisowali w inauguracyjnym meczu. Trzymamy kciuki i życzymy wielu goli. Dziękujemy rodzicom, którzy też byli na meczu i wspaniale kibicowali.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-01-11 - MIĘDZYPRZEDSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ.
2013-02-14 - PIŁKARSKA LIGA PRZEDSZKOLNA.

11.I.2013r. - "BAL KARNAWAŁOWY"
 
Wszystkie nasze przedszkolaki dzisiaj bawiły się na Balu Karnawałowym. Dzieci były przebrane przecudownie - były księżniczki, królewny, czarodziejki, piraci, wróżki, cyganki, duszki, zajączki, biedronki, a także wiele innych postaci bajkowych. Dziękujemy rodzicom za mega pomysły i wspaniałe stroje wymyślone specjalnie na ten dzień. W czasie balu dzieci odwiedziła Fiona, która bawiła się ze wszystkimi przedszkolakami. Zabawę poprowadziła p. Ela i p. Hubert, którzy realizują zajęcia rytmiczne z naszymi dziećmi. Bal był bardzo udany!!!
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-01-11 - BAL KARNAWAŁOWY.

      9.I.2013r. WARSZTATY SZTUKI "KARUZELA"

Dzisiaj 6-latki były na kolejnym spotkaniu ze sztuką w Miejskim Ośrodku Sztuki. Tworzyły niezwykle ciekawe prace artystyczno - plastyczne z wykorzystaniem wielu materiałów, z których najważniejszy był filc. Powstały piękne kompozycje... wszyscy czuliśmy się artystami.

Zobacz zdjęcia w galerii

2013-01-09 - KARUZELA.

WESOŁYCH ŚWIĄT   
 
 
 
Pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Niech te wyjątkowe chwile będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu i zmartwień, wspólnie z dziećmi, rodziną i najbliższymi sercu osobami. Aby nadchodzący 2013 Nowy Rok dodał Państwu sił i energii w codziennym życiu, przyniósł wiele radości, zdrowia i spełnił najpiękniejsze marzenia.
 
Dyrektor Joanna Korcz i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 32 w Gorzowie Wlkp.

20.XII.2012r.
    
 
            
           
 
 
 
DRODZY RODZICE!
 
Bardzo serdecznie dziękujemy za aktywny udział w naszej przedszkolnej akcji wspierającej Fundację "Mam marzenie". Z radością informujemy Państwa, że ze sprzedaży świątecznych pierników zebraliśmy kwotę 632,39 zł, którą w całości przekazaliśmy Fundacji na realizację marzenia chorego chłopca.
Mamy nadzieję, że takim działaniem wspólnie przywracamy wiarę w moc marzeń i radość życia.
 
Dziękujemy!!!
 
Koordynator akcji w Przedszkolu: naucz. Renata Smolak

 

  19.XII.2012r. -Rozstrzygnięcie konkursu"KRAINA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA".

 
 
Dzisiaj nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu "Kraina Świętego Mikołaja". Cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło 40 bardzo pomysłowych i pięknych prac. Komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia. Po długich naradach postanowiła wyróżnić prace, których autorami są:
 
1. Inga Juszczak, lat 5, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9.
2. Tomasz Paluch, lat 6, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14.
3. Natasza Kowalska, lat 6, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.
Nagrody i dyplomy prześlemy pocztą.
 

       
 
 
18 - 21.XII.2012r. - JASEŁKA W PRZEDSZKOLU 
 

Przez cały tydzień we wszystkich grupach spotykamy się z rodzinami dzieci na przedstawieniach oraz zajęciach świątecznych. Przedszkolaki prezentują się w scenerii szopki bożonarodzeniowej, przedstawiają przygotowany program artystyczny. Wspólnie z rodzicami śpiewamy kolędy i składamy życzenia świąteczno - noworoczne.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-12-18 - JASEŁKA - GRUPA V.
2012-12-19 - ZAJĘCIA ŚWIĄTECZNE - GRUPA I.
2012-12-20 - JASEŁKA - GRUPA II.
2012-12-21 - JASEŁKA - GRUPA IV.

17.XII.2012r. - PRZEDSZKOLE DLA FUNDACJI
 
"MAM MARZENIE" - PIERNIKOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 
 
 

 
 
Od dzisiaj w naszym przedszkolu działa PIERNIKOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Zachęcamy wszystkich RODZICÓW do udziału w szczytnej akcji - zbieramy pieniądze dla chorego Krzysia, podopiecznego Fundacji "MAM MARZENIE", któremu chcemy pomóc w zrealizowaniu marzenia - Krzyś ma 8 lat i marzy o wyjeździe nad morze. W tym celu prowadzimy sprzedaż PIERNIKOWYCH MARZEŃ - JEGO marzenie kosztuje 5 złotych.
 
Serdecznie zapraszamy i bardzo zachęcamy!

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-12-17 - PIERNIKOWY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY.


         
 
 
14.XII.2012r. - ZABAWY NA ŚNIEGU
 
Przedszkolaki długo czekały na zimę. W końcu spadł śnieg i chwycił mróz. Teraz wykorzystujemy taką pogodę i bawimy się na śniegu. Dzisiaj na dworze czas spędziły dzieci z grupy II. Zabawy i radości było bardzo dużo.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-12-14 - ZABAWY NA ŚNIEGU.

 
 
 
14.XII.2012r. - "ŚWIĄTECZNE PIERNIKI"
 
Dzieci z grupy IV włączyły się do udziału w akcji Fundacji "Mam marzenie" organizowanej aktualnie w przedszkolu. Chcąc pomóc choremu Krzysiowi spełnić jego marzenie, przedszkolaki razem z p. Renatą S. robiły pierniki z masy solnej oraz dekorowały te, które upiekli rodzice. W przyszłym tygodniu znajdą się one na świątecznym kramie, gdzie będzie można je kupić. Pamiętajmy, że:
 
"Świąteczne pierniki moc magiczną mają,
lecz to od nas zależy czy marzenia spełniają".

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-12-14 - ŚWIĄTECZNE PIERNIKI.

 
07.XII. 2012r. - STROJENIE MIEJSKIEJ CHOINKI 
 
 
Dzisiaj dzieci z grupy V stroiły choinkę na Placu Katedralnym w Gorzowie. Byli reprezentami całego naszego Przedszkola. Przepiękne bombki przygotowali rodzice naszych Przedszkolaków. Jesteśmy im bardzo wdzięczne i serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Zabawa była bardzo udana. Zapraszamy do rodzinnych spacerów w okolice Katedry - tam można podziwiać efekty naszej wspólnej pracy.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-12-07 - STROJENIE CHOINKI MIEJSKIEJ.

        05. XII. 2012r.  SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM                    
 
Na spotkanie ze Świętym Mikołajem nasze Przedszkolaki pojechały na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich. Od rana były bardzo zaciekawione wyjazdem. Na miejscu czekał na nas piękny, drewniany domek, a przed nim ośnieżone sanie Św. Mikołaja z reniferami oraz piękna szopka bożonarodzeniowa. Dzieci wzięły udział w świątecznych zajęciach edukacyjnych - wysłuchały historii o Św. Mikołaju, wykonały kartki świąteczne i gipsowe aniołki, oglądały świąteczną bajkę. Następnie - na poddaszu, w pięknej i świątecznej scenerii spotkały się z Mikołajem. Odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki, śpiewały zimowe piosenki i kolędy. Na zakończenie Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Przed wyjazdem poszliśmy jeszcze na krótki spacer ścieżką edukacyjną z dinozaurami. Wycieczka była bardzo udana, pełna świątecznych wrażeń i radości.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-12-05 - SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM - GRUPA I,II,V.
2012-12-05 - SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM - GRUPA III, IV.

30.XI.2012r.

 

 

 
28.XI.2012r. - I ZJAZD MAŁYCH ABSOLWENTÓW
                     ROCZNIK 2005.
 
 
Dziś w Przedszkolu Miejskim nr 32 im. Króla Maciusia I w Gorzowie Wlkp. odbył się I ZJAZD MAŁYCH ABSOLWENTÓW - rocznik 2005 - którzy we wrześniu 2012r. rozpoczęli edukację w szkołach podstawowych. Zjazd zorganizowały nauczycielki: Ewa GROMACKA i Krystyna KUBIACZYK.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-28 - ZJAZD ABSOLWENTA - ROCZNIK 2005.

     27.XI.2012r.  
 
W Bibliotece Wojewódzkiej odbył się dzisiaj VI Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie. Nasze przedszkole reprezentowali: Ala G., Krystian B., Staś M. Dzieci spisały się bardzo dobrze, wykazały się dużą wiedzą o ruchu drogowym oraz bezpiecznych zabawach w domu i na podwórku. Zdobyły dyplom i cenne nagrody.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-27 - BEZPIECZNA ZERÓWKA.

 27.XI.2012r. - PAN BATERYJKA

Dzisiaj naszym gościem był Pan Bateryjka. Opowiedział dzieciom, jak należy racjonalnie gospodarować odpadami - bateriami oraz zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Zajęcia były bardzo ciekawe. Przedszkolaki rysowały i bawiły się, a przy okazji uczyły się podstawowych zasad ochrony środowiska.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-27 - PAN BATERYJKA.

26. XI. 2012 r.- DZIEŃ MISIA
 
Dzisiaj w Przedszkolu była fajna zabawa. Nasze Przedszkolaki świętowały DZIEŃ MISIA. Dzieci przyszły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi maskotkami - misiami. Spotkaliśmy się na holu, gdzie na dzieci czekały atrakcje: misiowe zabawy przy muzyce, konkursy, tańce i bajki. Dzień był bardzo wesoły, co było widać na uradowanych buziach Przedszkolaków.
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-26 - DZIEŃ MISIA.

 
23.XI.2012r.
 
 

http://www.dkms.pl/fileadmin/dkms/gfx/DKMS-Logo-pl.gif 23.XI.2012r. - POGADANKA O DAWCACH SZPIKU KOSTNEGO

Dzieci z naszego przedszkola miały dzisiaj gościa. Odwiedziła nas pani, która opowiedziała o tym, jak można pomóc ludziom chorym na białaczkę. Dzieci poznały bajkę o Biedronce Klarze i na podstawie jej historii dowiedziały się, że każdy z nas może uratować komuś życie.

DZIEŃ DAWCY SZPIKU W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
4 grudnia 2012r. w godz. 11:00-18:00
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA
ul. Teatralna 25 Gorzów Wlkp.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-23 - DKMS.

22.XI.2012r. - "JESIENNE IMPRESJE" W GRUPIE IV
 
Dzisiaj w grupie IV odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Spotkanie przebiegało pod hasłem "Jesienne impresje". Dzieci wspólnie z rodzicami szukały uroku tej na pozór smutnej pory roku. Rodzice rozwiązywali jesienne zagadki i tańczyli razem z dziećmi. W trakcie zajęcia dzieci zaprezentowały się w krótkiej inscenizacji słowno-muzycznej pt. "Spotkanie z Panią Jesienią". Jesienny wystrój sali i kolorowe przebrania dzieci wzbudziły zachwyt u rodziców. Było tłoczno, ale bardzo wesoło!

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-22 - GRUPA IV - JESIENNE IMPRESJE.

22.XI.2012r. - WYCIECZKA DO LECZNICY DLA ZWIERZĄT
 
W tym tygodniu dzieci z grupy IV poznają życie zwierząt. Realizują temat "Przyjaciele ze schroniska". Poznały różnorodne rasy psów i rozumieją, że psy pełnią bardzo ważną rolę w życiu człowieka: przyjaciel, ratownik, przewodnik. Dzieci zbierają karmę dla zwierząt ze schroniska,chętnie im pomagają. W trakcie wycieczki do gabinetu weterynaryjnego 5-latki poznały zawód weterynarza, jego wielką rolę w życiu zwierząt. Zwiedziły gabinet lekarski, obserwowały sprzęt i aparaturę medyczną oraz psich pacjentów, którzy akurat potrzebowali pomocy weterynarza.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-22 - GRUPA IV- WYCIECZKA DO WETERYNARZA.

026.gif21.XI.2012r. WARSZTATY SZTUKI KARUZELA - "MAPA"031.gif

Dzieci z grupy V były dzisiaj w Miejskim Ośrodku Sztuki. Zwiedziły salę wystaw. W czasie zajęć twórczych pracowały nad stworzeniem własnej mapy. Pod fachowym okiem p. Krzysztofa Matuszaka - malarza, artysty - plastyka malowały farbami i wałkami. Stworzyły mapę, do wykonania której użyły również taśmy. Mapa zdobi teraz ścianę w naszym przedszkolu. Podziwiają ją rodzice i goście, którzy nas odwiedzają.
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-21 - KARUZELA.

15.XI.2012r. - BAL U PANI JESIENI
 
 
Dziś był u nas wspaniały bal. Zawitała do nas PANI JESIEŃ. Przedszkolaki powitały Jesiennego Gościa w cudownych strojach.Były muchomorki i inne grzybki, jesienne drzewa, zajączki, misie, wiewiórki, liski, piękny ślimaczek, niezwykłe dwa jeżyki i wiele innych postaci. Dzieci bawiły się wspaniale! Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie cudownych, balowych strojów. To był piękny bal...

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-15 - BAL U PANI JESIENI.

14.XI.2012r.
 
Maciusiowe Maluszki
 
Maluszki doskonale zaaklimatyzowały się w naszym przedszkolu. Dopisuje im apetyt, wspaniale potrafią się bawić. Nasze 3-latki bardzo lubią spacery i zabawy, w których wspólnie biorą udział. Chętnie odpoczywają na leżakach, a uśmiech na ich buziach gości przez cały dzień!
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-14 - MACIUSIOWE MALUSZKI.

13.XI.2012r. i 16.XI.2012r.
 
Dzieci z grup II,III,IV i V były na wystawie klocków "LEGO". Oglądały wspaniałe budowle, a także wznosiły je same. Zabawy było całe mnóstwo. Wystawa bardzo fajna,dzieci wróciły zadowolone.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-13 - GRUPA II.
2012-11-13 - GRUPA III.
2012-11-16 - GRUPA IV i V.

13.XI.2012r.
 

 
 
9. XI. 2012r. - BAJKOWY PIĄTEK W GRUPIE IV
 
Tym razem odwiedziła nas mama Wanessy. Przeczytała nam bajki, z których dowiedzieliśmy się, jak zachowywać się w razie spotkania z obcymi ludźmi. Mama Wanessy przeczytała nam bajki o "Siedmiu Koźlątkach" i o "Czerwonym Kapturku". Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i bardzo miłe spotkanie!

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-09 - GRUPA IV - CZYTANIE BAJEK.

 
 
9. XI. 2012r. JĘZYK ANGIELSKI
w PRZEDSZKOLU
 
Dzieci z naszego Przedszkola bardzo lubią zajęcia z językiem angielskim. Dwa razy w tygodniu uczestniczą w zabawach, w których dominuje język angielski. Cieszą się, gdy poznają nowe słówka, piosenki i zabawy. Chętnie dzielą się nową wiedzą z rodzicami.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-09 - JĘZYK ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU.

                  
9. XI. 2012r. DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
 
Dzieci z grup IV i V uczciły dzisiaj Dzień Niepodległości. Na Placu Grunwaldzkim ułożyliśmy ogromną flagę z biało - czerwonych papierowych serduszek, które przygotowaliśmy w przedszkolu. Ten dzień jest dla nas bardzo ważny. Jesteśmy małymi patriotami i już wiemy, jak ważna jest dla nas nasza Ojczyzna.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-09 - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI.

                                    
8.XI. 2012r.

Dzisiaj w Maciusiowym Przedszkolu odbyło się bardzo ważne wydarzenie. Wszystkie Dzieci, które zaczęły do nas przychodzić od 1 września zostały pasowane przez Panią Dyrektor na prawdziwych Przedszkolaków. Był piękny występ artystyczny, dyplomy, słodkie rożki i mnóstwo najmilszych gości. Dzieci spisały się wspaniale, a rodzice byli zachwyceni, bardzo dumni i wzruszeni.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-08 - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

8. XI. 2012r. - SPOTKANIE z HARCERKĄ
 
Chwilę przed Świętem Niepodległości Przedszkolaki z grup IV i V spotkały się z Julką - harcerką z Gorzowa. Wyjaśniła dzieciom znaczenie słów "niepodległość, patriotyzm, wolność". To wszystko jest bardzo trudne, ale dzieci starały się zapamiętać i nauczyć jak najwięcej. Dzieci brały udział w quizie, pląsach harcerskich i zuchowych oraz narysowały prace plastyczne na konkurs. Spotkanie było bardzo ciekawe.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-08 - SPOTKANIE Z HARCERKĄ.

                                          
 
 
7. XI. 2012r. - " POCZYTAJ MI PRZYJACIELU"

W ramach realizacji Programu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Poczytaj mi przyjacielu" dzieci z grupy II bawiły się razem z uczniami zaprzyjaźnionego z nami Gimnazjum nr 9. Przy zabawach z wykorzystaniem wiersza pt. "Lokomotywa" 4-latki uczestniczyły w zawarciu Kontraktu, zabawach literackich, ruchowych i aktorskich. Gimnazjaliści znakomicie wprowadzili nasze Przedszkolaki w świat literatury. Już czekamy na następne spotkanie!

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-11-07 - POCZYTAJ MI PRZYJACIELU.

 

1 Listopada

 

Dzisiaj cmentarze zniczami rozświecą
Pyłki chryzantem wypełnią powietrze
Splecione ze świec dymem, ku niebu polecą
Kołysząc się lekko na wietrze.


Nad grobem bliskich nam osób
Odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci
Obraz...którego zapomnieć nie sposób
Obraz...który nas cieszył...a dzisiaj smuci...
 
 
W środę 31 października dzieci z naszego przedszkola wybrały się na cmentarz. Zapłonęły przyniesione znicze, a przedszkolaki na chwilę zapomniały o zabawie i w zadumie spacerowały alejkami cmentarza. Jutro, w podobnym nastroju, odwiedzą groby razem ze swoimi rodzinami.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-31 - WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

31.X.2012r. - SPOTKANIE ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM
 
Dziesiaj grupę 6 - latków odwiedził strażnik miejski. Opowiedział dzieciom, na czym polega jego praca i pokazał jak wygląda mundur strażników miejskich. Przedszkolaki dowiedziały się, jakie są podstawowe zasady przestrzegania bezpieczeństwa: jak zachowywać się, gdy zgubią się w galerii handlowej albo spotkają groźnego psa. Bardzo dziękujemy za spotkanie z nami.
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-31 - SPOTKANIE ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM.

 

"BAJKOWY DZIEŃ W GRUPIE IV"-26.10.2012r.

Piątek to "Bajkowy Dzień" w grupie IV. Pamiętają o tym także rodzice, którzy bardzo chętnie czytają dzieciom w przedszkolu przyniesione z domu bajki. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć mamę Oliwii Łastowskiej, która przeczytała nam jedną z przygód Kubusia Puchatka. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym muzykowaniem na przyniesionych przez mamę "instrumentach". Dziękujemy za spotkanie i czekamy na następne!

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-26 - CZYTANIE BAJEK GRUPA IV.

 
 
 
 
KOZIOŁEK MATOŁEK- 25.10.2012r.

Dzisiaj do naszego przedszkola prosto z Pacanowa przyjechał Koziołek Matołek. Zaprosił nas wszystkich na wspólne spotkanie na holu. Obejrzeliśmy bajkę, a później była wyśmienita zabawa, którą zorganizował dla nas sam Koziołek Matołek.Tańczyliśmy i śpiewaliśmy fajne piosenki, były konkursy, a na koniec wszyscy uczestnicy zabawy zostali włączeni do Klubu Koziołka Matołka. Zabawa była rewelacyjna.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-25 - KOZIOŁEK MATOŁEK.

 
 
 
 
SPOTKANIE Z POLICJĄ

W poniedziałek 24.10.2012 roku przedszkolaki  z grupy V gościły przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, jak się zachować w przypadku ataku nieznanego psa, jak postępować,gdy będą zaczepiane przez obce osoby. Przedszkolaki bawiły się też w Miasteczku Ruchu Drogowego. Na zakończenie wszystkie dostały Tygryska LUPO. Spotkanie było bardzo udane.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-24 - POLICJA.

 
 
WYCIECZKA NA POCZTĘ
 
W październiku dzieci z grupy III i IV odwiedziły pocztę. Tam Pani Naczelnik opowiedziała przedszkolakom, na czym polega praca listonosza,w jaki sposób odbywa się segragacja listów i innych przesyłek. Zwiedziliśmy pomieszczenia, których nie widać stojąc przy okienkach i do których nie każdy może wejść. Każde dziecko wysłało list, które zostały przygotowane w przedszkolu.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-12 - III GRUPA - POCZTA.
2012-10-26 - POCZTA GRUPA IV.

 
 
 
19.X.2012r. - ZAKOŃCZENIE AKCJI "POLA NADZIEI"

W ramach akcji "POLA NADZIEI" nasze Przedszkolaki sadziły dzisiaj cebulki żonkili, które przeznaczyli dla nas rodzice. Wszyscy czekamy na wiosnę, aby zobaczyć, jak pięknie zakwitną i będą ozdobą naszego przedszkolnego podwórka.
W tym roku wspólnie z rodzicami w Akcji "POLA NADZIEI" zebraliśmy 307,50 zł. Uskładaną kwotę przekazaliśmy Hospicjum św. Kamila w Gorzowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wspomogli realizowaną w naszym przedszkolu akcję.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-19 - ZAKOŃCZENIE "POLA NADZIEI".

STRAŻ POŻARNA - 19.X.2012R.

 

 

                                                                                                                                                                 
                                                                                                         
19.X.2012r. SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

Dzisiaj w przedszkolu mieliśmy niecodziennego gościa - pana strażaka, który opowiedział nam o swojej pracy oraz uczył nas, jak mamy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Panowie strażacy pokazali nam, jak jest wyposażony wóz strażacki i wyjaśnili do czego potrzebny jest sprzęt, który się w nim znajduje.
 002.gif
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-19 - STRAŻ POŻARNA.

KARUZELA - 17.X.2012R.

 
17.X.2012r. - "KARUZELA"

6-latki wzięły dziś udział w Warsztatach Sztuki KARUZELA. Zajęcia miały tytuł "Zabawa z klasyką". Uczyliśmy się podstawowych kroków tańca klasycznego i baletowego. Było wspaniale !!!

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-17 - KARUZELA.

                                     

 
 
 
17.X.2012r. - WYCINANKI Z WARZYW

Dzisiaj w naszym Przedszkolu było mnóstwo atrakcji. Rano bawiliśmy się razem z Panią Arletą, która z warzyw i owoców czarowała piękne wzory i figurki. Dzieła sztuki powstały z rzodkiewek, pomidorów, cukinii, jabłek i wielu innych owoców. Już umiemy przygotować dekoracje na świąteczny stół.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-17 - ARTYSTYCZNE WARZYWA.

 

WYCIECZKA DO LASU - 16.X.2012r.
 
WSZYSTKIE NASZE PRZEDSZKOLAKI POJECHAŁY DO LASU. BYŁO MNÓSTWO ATRAKCJI: ZABAWY NA PLACU ZABAW, SPACER PO LESIE I ZBIERANIE GRZYBÓW. HUMORY I POGODA DOPISAŁY NAM WSZYSTKIM. PO POWROCIE DO PRZEDSZKOLA BYŁO WIELE OPOWIEŚCI NA TEMAT WYCIECZKI, A W SALACH POWSTAŁY "LEŚNE KĄCIKI JESIENNEJ PRZYRODY".
 
                    
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-16 - WYCIECZKA DO LASU.

                               autumn.park                                             autumn.park
15.X.2012r. - JESIENNY PARK.
 
 
Pięciolatki z grupy IV wybrały się na spacer do Parku im. M. Kopernika. Szukały tam Pani Jesieni, a także Pana Jeża. Spacer był bardzo udany. Dzieci zbierały liście, kasztany i żołędzie. Obserwowały wiewiórki, które gromadziły zapasy na zimę.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-15 - JESIENNY PARK.

 


 

GRUPA IV - 12. 10. 2012r.
 
Dzieci z grupy IV były dzisiaj na wycieczce w Piekarni przy ul. Podmiejskiej. Obejrzały cykl wypieku różnego rodzaju pieczywa oraz surowce i urządzenia, które do tego służą. Do Przedszkola wszystkie dzieci wróciły pełne wrażeń.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-12 - PIEKARNIA - IV GRUPA.

 
GRUPA V - 11. 10. 2012r.

Dzisiaj przedszkolaki z grupy V przygotowały sałatkę owocową. Same pokroiły owoce, a później połączyły i wymieszały je ze sobą. Zabawa była przy tym wielka. Wszystkie dzieci z apetytem zjadły owocowy przysmak.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-11- GRUPA V - SAŁATKA Z OWOCÓW.

 
GRUPA III

Dzieci z grupy III w przedszkolu bawią się doskonale. W tym tygodniu przygotowały sok owocowy z jabłek. Wykorzystały do tego sokowirówkę. Sok wszystkim smakował wyśmienicie. Poza tym dzieci bawiły się w sali - czterolatki uwielbiają zabawy ruchowe i dowolne.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-10 - PRZEDSZKOLNY DZIEŃ W GRUPIE III.

 

 

 

4-10-2012r.

 

Dzisiaj był bardzo ważny dzień. Włączyliśmy się do akcji

"POLA NADZIEI".

 

Jak każdego roku przygotowaliśmy krótki program i przedstawiliśmy go na terenie Hospicjum św. Kamila w Gorzowie. Sadziliśmy cebulki żonkili i ciągle zachęcamy Rodziców, żeby pomagali chorym, którzy przebywają w Hospicjum. Cebulka kosztuje tylko 1,50zł. Dzisiejszy pobyt  w przedszkolu był wyjątkowy, bo pomagaliśmy chorym i potrzebującym naszej pomocy.

 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-04 - POLA NADZIEI.


 

3-10-2012r.

WYCIECZKA DO SADU

– m. WYSOKA

Dzisiaj wszystkie Maciusiowe Przedszkolaki zamieniły się w turystów. Pojechaliśmy na wycieczkę do sadu owocowego, do m. Wysoka poznać i zobaczyć jak rosną jabłonki. Zbieraliśmy jabłka i poznaliśmy ich nazwy oraz gatunki. Przemili gospodarze przygotowali dla nas niespodzianki: upiekli w ognisku ziemniaki, smakowały nam bardzo! Pan Sadownik poczęstował nas też sokiem z samych jabłek. Każdy Przedszkolak wrócił do domu z rumianym jabłkiem, które sam zerwał z wybranego drzewka. Przyjechaliśmy do przedszkola zadowoleni i z uśmiechniętymi buziami.

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-03 - WYCIECZKA DO SADU - M. WYSOKA.

1-10-2012r.
 
Dzisiaj byliśmy na październikowym koncercie  pt. „Czerwony Kapturek” w Filharmonii. Przypomnieliśmy sobie bajkę, którą wszyscy dobrze znamy. Towarzyszyła jej piękna muzyka, która przeniosła nas w bajkowy świat. Poznaliśmy nowe instrumenty i źródła ich dźwięków

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-10-01 - KONCERT W FILHARMONII.

 

18 września 2012r.
 
 
Dziś 5 i 6 - latki wykorzystały piękną, słoneczną pogodę i poszły do naszego ulubionego parku im. M. Kopernika. Wzięły z sobą kredę i bawiły się w swoją grę - małych plastyków. Powstały piękne prace, które podziwiali spacerowicze i mieszkańcy naszego osiedla. Szkoda tylko, że nasze prace zmyje deszcz. Zabawa była wspaniała 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-09-18 - PARK - ZABAWA Z KREDĄ.

14. IX. 2012r. - SPRZĄTANIE ŚWIATA.

Każdego roku nasze przedszkolaki włączają się do Akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. W tym roku przebiegła ona pod hasłem: KOCHAM, LUBIĘ, SZANUJĘ...NIE ŚMIECĘ.
W piątek sprzątaliśmy teren w pobliżu naszego przedszkola. Bardzo dbamy o środowisko, wiemy jak ważne jest czyste powietrze wokół nas i porządek na trawnikach. Kochamy naszą przyrodę i dlatego bardzo o nią dbamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-09-14 - SPRZĄTANIE ŚWIATA.

           11. IX. 2012r.

              Dzisiaj w przedszkolu bawiliśmy się farbami. Łączyliśmy kolory i sprawdzaliśmy, jakie nowe barwy stworzymy.

              Byliśmy małymi artystami - plastykami.

 

 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-09-11 - ZABAWY Z FARBAMI.

MACIUSIOWE WIADOMOŚCI
 
     W naszym przedszkolu ukazał się pierwszy w tym roku numer przedszkolnej gazetki "MACIUSOWE WIADOMOŚCI"

     Do poczytania zapraszamy rodziców razem z dziećmi oraz wszystkich przyjaciół Przedszkola.
 

KONCERT

W FILHARMONII

 
W poniedziałek - 10 września 2012r. - byliśmy na pierwszym w tym roku koncercie w Filharmonii Gorzowskiej pt. "MUZYCZNE ZOO". Głosy zwierząt były wyczarowane z instrumentów muzycznych. Wielu z nas bawiło się nie tylko na widowni, ale też na prawdziwej scenie. Przez chwilę byliśmy artystami. Bardzo nam się podobało. Już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na następny koncert.
 


Zobacz zdjęcia w galerii

2012-09-10- KONCERT W FILHARMONII.

PIERWSZE DNI W NASZYM PRZEDSZKOLU

 
Wakacje się skończyły i wróciliśmy do Maciusiowego Przedszkola. Fajnie, bo zdążyliśmy sie za sobą stęsknić. Od pierwszych dni miło spędzamy czas - bawimy się w sali i w ogródku, chodzimy na spacery, poznajemy ciekawostki ze świata i zdobywamy nowe umiejętności. Ach !!! Jak super jest w Przedszkolu u Maciusia.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

2012-09-05 - PIERWSZE DNI W NASZYM PRZEDSZKOLU.

 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...