Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

MIKOŁAJKI - DZIEŃ JAK Z BAJKI

 

 6 GRUDNIA - MIKOŁAJKI   DZIEŃ JAK Z BAJKI ! :) 

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla dzieci. Już pod koniec listopada dzieci uczyły się piosenek na spotkanie z miłym gościem. Wszystkie przedszkolaki przyszły dzisiaj ubrane w mikołajkowym stylu – czerwone elementy garderoby i czerwona mikołajkowa czapka. Od rana było słychać pytania: Czy dzisiaj przyjdzie Mikołaj? a o której będzie?.  Wczoraj padał śnieg, czy przyjedzie saniami? No i przyjechał!  Najpierw było słychać dzwonki, później donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj!  Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Opowiadał o swojej podróży do nas, pytał czy „dzieci były grzeczne” i obdarował naszą grupę prezentami. W podziękowaniu zaśpiewaliśmy Mikołajowi nastrojową piosenkę, a już przy drugiej wspólnie zatańczyliśmy. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Stała się też inspiracją do działań matematyczno-plastycznych. Zrobiliśmy piękne „Mikołajkowe prace”, utrwalając sobie przy okazji koło i trójkąt. Tak to był naprawdę radosny dzień – musimy go powtórzyć za rok! Mikołaj przecież mówił „do zobaczenia w przyszłym roku!”.

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - MIKOŁAJKI 2021-2022

PSZCZÓŁKI - DZIEŃ NADANIA NAZWY NASZEJ GRUPIE

 
 
 03.12.2021 - DZIEŃ NADANIA NAZWY NASZEJ GRUPIE!
 
 

Czwarta grupa to średniaki, takie trochę rozrabiaki.

Pracowitość w sobie mamy, bo się „Pszczółki” nazywamy.

W naszej sali tak jak w ulu, praca już od rana wre,

każda pszczółka nowy wierszyk lub piosenkę poznać chce.

My lubimy swe przedszkole, tańczyć, śpiewać no i grać,

My po prostu zawsze chcemy, jak najwięcej z siebie dać!

 

 
 

 

Do tego dnia musieliśmy się trochę przygotować. Jesteśmy już średniakami, a to oznacza, że przebywamy w swoim towarzystwie już kolejny rok. Nawiązują się między nami pierwsze przyjaźnie, które mamy nadzieję przetrwają kolejne lata. Ze względu na przyjętą nazwę grupy staramy się być pracowici, uczynni i chętni do pomocy innym, jak pszczoły. Razem się bawimy, zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności. Codziennie czekają na nas niespodzianki oraz ciekawe, pełne radości chwile, dzięki którym możemy rozwijać tkwiący w każdym z nas ogromny potencjał możliwości. Aby uświetnić Dzień Nadania Nazwy naszej grupie przebraliśmy się za „pszczółki” i z chęcią uczestniczyliśmy w zajęciach i zabawach związanych tematycznie z pszczołami.

 

I choć za oknem szaro, zimno i mokro w naszej sali było dzisiaj słonecznie, radośnie i pracowicie. Wszak nazwa grupy zobowiązuje! Fotorelacja z dnia w naszej galerii!

Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - PSZCZÓŁKI - DZIEŃ NADANIA NAZWY NASZEJ GRUPIE 2021-2022

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Czy to jutro, czy to dziś,

 wszystkim jest potrzebny miś”

 

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś mimo upływającego czasu i nowoczesnych zabawek jest największym przyjacielem dziecka. Zna dziecięce radości, smutki i tajemnice. Misie są symbolem tego, co dobre, ciepłe, delikatne. Są także bohaterami niezliczonych ilości bajek, książek i filmów dla najmłodszych.

Świętowanie w naszej grupie rozpoczęło się od wysłuchania wiersza o misiach. Dzieci wymyślały dla nich imiona, a później zaprosiły misie do wesołej zabawy. Nie brakowało tańców i piosenek o tematyce misiowej. Oczywiście w ubraniach dzieci dominował kolor brązowy, a ich głowy zdobiły misiowe opaski. Zabawie „Stary niedźwiedź mocno śpi” nie było końca – każdy chciał zostać złapany! Kolejne twórcze działania pozwoliły dzieciom uwierzyć w ich własne możliwości. W ten sposób powstały piękne prace plastyczne, a z nich „Misiowa galeria”. W tym dniu w jadłospisie pojawił się  smakołyk nawiązujący do misiów – ciastko misie lubisie .

Za wspólną zabawę i aktywność w działaniu nasza grupa otrzymała honorowy dyplom. Na pamiątkę tego miłego święta zabraliśmy do domu swoje gipsowe misie, które malowaliśmy w tygodniu. Był to dzień był pełen miłych wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku!

Na potwierdzenie tych słów zapraszamy do naszej galerii!

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 2021-2022

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

 "JEST TAKA KRAINA, GDZIE DZIEŃ UŚMIECHEM SIĘ ZACZYNA. KIEDY STANIEMY TAK NAPRZECIW SIEBIE, TY UŚMIECHNIJ SIĘ DO MNIE, A JA DO CIEBIE".
 

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości. W naszej grupie również uczciliśmy ten dzień. Rozmawialiśmy o tym, co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym i jak okazywać życzliwość na co dzień. Była to wspaniała okazja do przypomnienia sobie „Magicznych słów”: "proszę", "dziękuję", "przepraszam", Na zakończenie pracując zgodnie w małych grupach zrobiliśmy swoje „Serduszka życzliwości”.

Pamiętajmy, że warto być życzliwym każdego dnia, a nie tylko od święta! 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI 2021-2022

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

"POWIEWA FLAGA, GDY WIATR SIĘ ZERWIE, A NA TEJ FLADZE BIEL JEST I CZERWIEŃ..." 

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W naszej sali już od kilku dni dominowały biało-czerwone barwy. W oparciu o różnorodne sytuacje edukacyjne dzieci poznawały narodowe symbole, a 10 listopada 2021r. w całym przedszkolu zapanował już bardzo poważny i uroczysty nastrój. Wszystkie dzieci tego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych. Chcieliśmy w ten symboliczny sposób uczcić Dzień 11 listopada -  jedną z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Gdy w oknie naszej sali powiewała już flaga, a zegar pokazał godzinę 11:11 z należytą powagą wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Narodowy Mazurek Dąbrowskiego. Swoim działaniem włączyliśmy się do udziału w akcji MEiN „Szkoła do hymnu” 2021. Jesteśmy bardzo dumne z naszych przedszkolaków, które pokazały, że już od najmłodszych lat kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.
Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć! 

Życzymy wszystkim miłego świętowania w rodzinnym gronie!

 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA 2021- 2022

URODZINY JASIA G.

 

Wszystkiego Najlepszego

z okazji 4 urodzin życzymy

JASIOWI

 

Koleżanki, koledzy i panie z grupy IV 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - URODZINY JASIA G. 2021-2022

KODEKS EKOLOGA

 KODEKS MAŁEGO EKOLOGA !!!

W ramach realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Świat przyrody w oczach dziecka"  omówiliśmy z dziećmi w grupie Kodeks Małego Ekologa - czyli zapis zasad i zachowań, mówiących o tym, jak postępować w sposób przyjazny dla środowiska. Dzieci już wiedzą, że dla dobra naszej planety należy: sadzić drzewa i pielęgnować rośliny, dbać o przyrodę, oszczędzać wodę, prąd oraz segregować śmieci. Przedszkolaki uroczyście przyrzekały przestrzegać tych zasad i co ważne uczyć tego innych!

Dlatego zachęcamy wszystkich, dużych i małych do dbałości o nasze środowisko 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - KODEKS EKOLOGA 2021-2022

BAL JESIENI

 BAL JESIENI  - czas zabawy i radości w kolorowych liściach

przecież jesień gości!

 

Mimo, iż opadają już liście z drzew i na dworze jest coraz chłodniej, to jesienią wcale nie musi być smutno… Jesień mieni się przecież różnobarwnymi kolorami i jesienią też można bawić się na balu. Tak, tak to nie żart!

26 października odbył się w naszym przedszkolu Jesienny Bal. Rodzice przygotowali dzieciom ciekawe i pomysłowe jesienne stroje. Tego dnia w szatni przedszkola można było spotkać: jeże, wiewiórki, muchomory, liski, kolorowe liście, Panią Jesień z koleżankami, jarzębinki, a także owoce i warzywa. Dzieci na balu śpiewały jesienne piosenki, prezentowały swoje stroje i bawiły się wyśmienicie. Muzyka porywała wszystkich do tańca! Po jesiennych harcach rozwiązywaliśmy „Jesienne zagadki” a później z przyjemnością zasiedliśmy przy słodkim stole. To był naprawdę kolejny fajny dzień w przedszkolu, co widać na zdjęciach w naszej galerii!

 

Odchodzi, Spadek, Jesienne Liście, Liść, Brązowy, Żółty

 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - BAL JESIENI 2021-2022

URODZINY LAURY I RÓŻY

 

Wszystkiego Najlepszego

z okazji 4 urodzin życzymy:

LAURCE I RÓŻYCZCE

Koleżanki, koledzy i panie z grupy IV 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - URODZINY LAURY I RÓŻY

SPACER ŚLADAMI JESIENI

SPACER ŚLADAMI JESIENI

W piękny, słoneczny dzień wybraliśmy się na spacer do pobliskiego parku w poszukiwaniu uroków jesieni. Jak wiadomo spacerowanie, to nie tylko forma ruchu i relaksu, ale także nauki. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy. Podziwiały barwy polskiej złotej jesieni, obserwowały aż trzy biegające po parku  wiewiórki. Wszyscy cieszyliśmy się tym słonecznym przedpołudniem. Przedszkolaki z zapałem zbierały do koszyków kolorowe liście, kasztany, żołędzie i szyszki. Po powrocie do przedszkola umieściliśmy nasze skarby w kąciku przyrody, a na zajęciach wykonamy z nich ciekawe  prace plastyczne.

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - SPACER ŚLADAMI JESIENI 2021-2022

DZIEŃ DRZEWA

DZIEŃ DRZEWA
PRZEDSZKOLAKI ZAWSZE BĘDĄ DBAĆ O WSZYSTKIE DRZEWA!!! 

Z okazji obchodzonego w październiku Dnia Drzewa odbyły się w naszej grupie zajęcia związane z tematyką drzew. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Następnie w ogrodzie przedszkolnym z dużą pomocą pana Wojtka, posadziły swoje drzewko – Jarzębinę. Uroczyście obiecały, że będą dbać o wszystkie drzewka, nie tylko to posadzone przez nich w ogrodzie.

W ten sposób wykonaliśmy kolejne zadanie z naszego projektu: „Świat przyrody w oczach dziecka”.

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV DZIEŃ DRZEWA 2021-2022

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK

CZYSTE RĘCE MAM, BO O ZDROWIE DBAM!!!

15 PAŹDZIERNIKA

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK 

To święto ustanowione przez UNICEF w 2008 roku z inicjatywy ONZ,  jako akcja edukacyjna, doskonale wpasowało się  do realizowanej w naszej grupie tematyki tygodnia: Dbamy o zdrowie!

Celem naszych różnorodnych działań było uświadomienie dzieciom, jak ważne w ich życiu jest częste mycie rąk, wodą i mydłem, co może ich ochronić przed wieloma chorobami. Nasze „Pszczółki” udowodniły, że doskonale wiedzą, kiedy i jak należy prawidłowo myć ręce! BRAWO!!!

Warto obejrzeć w galerii nasze działania z dziećmi!

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK 2021-2022

DZIEŃ NAUCZYCIELA

   Szanowni Rodzice!!!

 Z całego serca dziękujemy za pamięć, okazane dowody życzliwości i sympatii dla nas z okazji Dnia Nauczyciela.

Katarzyna Czupryniak, Renata Smolak, Ewa Bernat

Róża, Graficzny, Kwiat, Deco, Dekoracyjny, Kwiatowy 

PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY NA DRODZE

Przedszkolak bezpieczny na drodze!

W jaki sposób wchodzić na jezdnię?

Dlaczego na drodze należy zachować szczególną ostrożność?

Po co są przepisy ruchu drogowego?

Im wcześniej przedszkolaki poznają odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drodze, tym łatwiej będzie im stać się świadomymi i odpowiedzialnymi uczestnikami ruchu drogowego.
W minionym tygodniu nasze przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po chodniku, bezpiecznego przejścia przez jezdnię po pasach, utrwaliły znajomość sygnalizacji świetlnej i niektórych znaków drogowych w pobliżu przedszkola. Poprzez słuchanie i naukę piosenek osłuchały się  też z numerami alarmowymi! Podczas rozmów, zabaw ruchowych i innych sytuacji edukacyjnych, dzieci mogły wykazać się wiedzą, umiejętnościami, oraz poszerzyć swoje zainteresowania zasadami ruchu drogowego. Długi spacer w okolicy przedszkola to sprawdzian zdobytych wiadomości i umiejętności dzieci. Było super! Pamiętajmy jednak, że te wiadomości trzeba z dziećmi utrwalać!

A na zdjęciach nasz edukacyjny spacer! Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY NA DRODZE 2021-2022

DZIEŃ UŚMIECHU

 ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU 

 „Nigdy nie żałuj uśmiechu, uśmiech jest mową duszy.
Gdy słowa nic nie pomogą, uśmiech serca poruszy.”

5 października 2021r. już po raz kolejny w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu – dzień, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom. Na pomysł świętowania tego dnia wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 r. stworzył „smiley’a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Śmiech to zdrowie, szczęście. Dzielmy się nim każdego dnia. Jednym przychodzi on łatwiej, innym trudniej. W naszej grupie już od rana było żółto, bardzo radośnie i wesoło! Na dzieci czekało w tym dniu wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był oczywiście uśmiech od ucha do ucha! Proponowane zabawy miały każdego przedszkolaka wprawić w dobry nastrój i wywołać dużo uśmiechu na twarzy. Czy się udało? Warto zajrzeć do naszej galerii!

Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach zawsze, nie tylko od święta, bo jak pisał J. Korczak:

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - DZIEŃ UŚMIECHU 2021-2022

CIEKAWOSTKI Z ŻYCIA PSZCZÓŁ!

   CIEKAWOSTKI Z ŻYCIA PSZCZÓŁ! 

W piątek w ogrodzie przedszkolnym spotkaliśmy się z panią Basią, która pracuje w pobliskiej bibliotece. W ramach realizacji naszego projektu Pani Basia opowiedziała nam dużo ciekawostek z życia pszczół. Dzieci zadawały wiele ciekawych pytań, na które  pani Basie cierpliwie odpowiadała, pokazując ilustracje w książce o pszczołach. Wiele emocji wzbudził też duży kolorowy ul! Koniecznie chcieliśmy zajrzeć do środka! Dziękujemy pani Basi za to miłe spotkanie! Jeszcze nie raz do tego ciekawego tematu wrócimy, a dzisiaj obiecujemy, że  będziemy w przedszkolu „pracować jak pszczółki”.

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - CIEKAWOSTKI Z ŻYCIA PSZCZÓŁ 2021-2022

PROJEKT EDUKACYJNY: ŚWIAT PRZYRODY W OCZACH DZIECKA

 „ ŚWIAT PRZYRODY W OCZACH DZIECKA” – to tytuł projektu edukacyjnego realizowanego w przedszkolu w tym roku szkolnym!

 

Kształtowanie właściwej postawy wobec środowiska należy rozpocząć już  od najmłodszych lat, ponieważ podstawy prawidłowych zachowań człowiek zdobywa w dzieciństwie i w młodości. Dzieje się tak dlatego, gdyż jest on wtedy wrażliwy na wszystko, co go otacza. Przyroda staje się niezwykle bogatym źródłem przeżyć, wrażeń i doznań. Bezpośrednie obcowanie dziecka z przyrodą wywołuje u niego chęć aktywnego działania w niej, a także budzi uczucia opiekuńczości i przyjaźni wobec świata roślin i zwierząt. Projekt zakłada wprowadzenie dzieci w świat najbliższego mu środowiska przyrodniczego. Autorkami projektu są dwie nauczycielki z naszej  placówki, a do jego realizacji włączyły się także inne przedszkola w Polsce. W ramach realizacji wrześniowych zadań wzięliśmy udział w akcji "Sprzątania świata", oraz z pomocą dzieci i rodziców założyliśmy jesienny kącik przyrody. Przed nami kolejne ciekawe zadania!  

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - ŚWIAT PRZYRODY W OCZACH DZIECKA 2021-2022

DZIEŃ CHŁOPAKA

 Ważna dzisiaj data taka,

bo to przecież Dzień Chłopaka!!!

 

W czwartek w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji panie razem z dziewczynkami złożyły chłopcom najlepsze życzenia,  obdarowując ich drobnymi upominkami! Chłopcy w kolorowych krawatach prezentowali się wspaniale! Mamy nadzieję, że ten dzień sprawił wszystkim wiele radości. Była to też doskonała okazja do utrwalenia „czarodziejskich słówek” – proszę i dziękuję. Dziewczynki z naszej grupy, tego dnia nie zapomniały o wspaniałym Panu Wojtku na którego zawsze możemy liczyć! Sprawiły mu wielką niespodziankę obdarowując go oczywiście uroczym krawatem 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - DZIEŃ CHŁOPAKA 2021-2022

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
 

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Naszym cudownym Przedszkolakom

z okazji Ich święta życzymy wszystkiego

najlepszego. Niech każdy dzień spędzony

w naszym przedszkolu z koleżankami

i kolegami będzie wypełniony uśmiechem

i radością! 

Panie z grupy IV

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2021-2022

POLA NADZIEI

 DRODZY RODZICE! 
 
 "By chorzy nie byli samotni, by radość w sercu mieli
Co roku bierzemy udział w akcji POLA NADZIEI"
 
Dzięki naszym kochanym przedszkolakom
w których drzemie duża siła,
dzięki wsparciu Was Drodzy Rodzice, którzy jesteście otwarci na nasze prośby, udało nam się sprzedać wszystkie przydzielone na grupę cebulki żonkili.
 
 DZIĘKUJEMY!!! 
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV POLA NADZIEI 2021-2022

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 Myślę, więc nie śmiecę –

Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata

 

Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Dla dzieci jest to atrakcyjna i aktywna forma edukacji ekologicznej, dzięki której, od najmłodszych lat uczą się dbania o środowisko przyrodnicze. Przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki z wielkim zapałem przystąpiły do sprzątania okolic przedszkola.

Kto nie wierzy niech sprawdzi w naszej galerii!!!

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021-2022

DZIEŃ KROPKI

  KROPKA W ROLI GŁÓWNEJ!!!

15 września obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Działaliśmy już od samego rana! W ciszy i skupieniu wykonywaliśmy zadania związane z tematem dnia. A wszystko po to, aby budować pewność siebie, pobudzać myślenie i wyobraźnię. Po śniadaniu działaliśmy ze zdwojoną energią! Najpierw wysłuchaliśmy opowiadania, o tym, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki. Później kropki na naszych ubraniach dodały Nam mocy do kolejnych zabaw. Tańczyliśmy, liczyliśmy i malowaliśmy.

 A wszystko z kropką w roli głównej oczywiście!

Było radośnie, kolorowo i kropkowo!

Na pożegnanie dnia każdy przedszkolak z naszej grupy otrzymał dyplom za wspaniałą zabawę w tym wyjątkowym dniu.

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV - DZIEŃ KROPKI 2021-2022

URODZINY BARTKA I FRANKA

 

Wszystkiego Najlepszego

z okazji urodzin życzymy:

BARTUSIOWI I FRANKOWI

Koleżanki, koledzy i panie z grupy IV 

 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV URODZINY BARTKA I FRANKA

JESTEŚMY ŚREDNIAKAMI

MY JESTEŚMY ŚREDNIAKAMI, 
WSPANIAŁYMI PRZEDSZKOLAKAMI !!! 

Zobacz zdjęcia w galerii

GR IV JESTEŚMY ŚREDNIAKAMI - PLAC ZABAW

WITAMY PO WAKACJACH

 

DRODZY RODZICE! KOCHANE DZIECI!

SERDECZNIE WITAMY PO WAKACJACH!

 

Życzymy owocnego i pełnego wrażeń nowego

roku przedszkolnego 2021/2022

Niech każdy dzień będzie dla naszych przedszkolaków wyjątkowy, pełen niezapomnianych przygód, beztroskiej zabawy i radości.

 

 naucz. grupy IV Kasia Czupryniak

                                     Renata Smolak

 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...